KONST / Litografier / Färglitografi 15123027
nr 1512 3027
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Vakthundar framför kvinna. Signerad, färglitografi, daterad -85. Numrerad 121/165. Bildmått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 57x40 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:26:42
13/12 02:07:03
100 kr
19/12 11:37:50
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim